StarTech.com SFP10GBXD20ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+

kr. 4,100.00

Bizbuz fandt StarTech.com SFP 10G BX D 20 ST modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ til 4100.00 DKK hos Kontorsyd.dk.

Kategorier: IT > IT Tilbehør > Netværk > Netværkstilbehør
SKU:
Leveringstid: 1-3 hverdage med 0 DKK i frangt
10 Gbps | Single Mode Fiber | LC | 20 km (12.4 mi) | Lifetime WarrantyThe SFP-10G-BX-D-20-ST is a Cisco SFP-10G-BX-D-20 compatible downstream fiber SFP+ transceiver which pairs with StarTech.com's SFP-10G-BX-U-20-ST. They are designed, programmed and…

Brand

Varenummer (SKU): 5a3247c7f8cd Kategorier: , , ,